Текущий номер:


"Что едим" №9 (сентябрь 2014)

 

Діти, радість, молоко!

Асоціація виробників молока разом із соціальним проектом «Я люблю молоко» вже вдруге провела у столиці свято молока на «Співочому полі». Цього року Всеукраїнський День молока зібрав у Печерському ландшафтному парку понад 20 вітчизняних виробників молочної продукції, близько 27 000 киян та гостей міста. На святі з`їли та випили понад 30 тон українського молока, кефіру, ряжанки, сметани та сирів. Кожен бажаючий зміг безкоштовно поласувати молочними коктейлями з різноманітними смаками, на які було витрачено близько 6 тон молока «екстра» ґатунку. А фахівці «Денситометр» запропонували благодійну акцію з виміру вмісту кальцію в організмі.

Яскраве шоу на сцені з виступами народних та дитячих колективів розважило відвідувачів. Не залишилася без уваги велика кількість безкоштовних атракціонів для дітей та їх батьків. Особливим «попитом» користувалися веселі муляжі корів, які можна було подоїти власноруч. Маленькі кияни на міні-фермі на власні очі могли побачити та погодувати справжніх теляток, козенят та маленьких поні.

Не залишився День молока і осторонь болючіших проблем країни: батьки разом з дітлахами залишили на 15-метровому листі слова і малюнки підтримки українським військовим, який відправлено у зону бойових дій.

Журнал «Что едим» - інформаційний спонсор Другого Всеукраїнського Дня молока.

 

Авторизируйтесь для добавления комментариев!